Наш найкреативніший досвід взаємодії з ШІ
Вигаданий співрозмовник, віртуальна Катерина та клонування колег
Майбутнє вже поруч — а як інакше пояснити кейси, якими ми поділимось із вами сьогодні?
Ми вже звикли до ШІ, але кілька років тому ці історії здались би нам сюжетом фантастичного роману.
Сьогодні ділимось і з вами нашими найкреативнішими експериментами з ШІ.
Тетяна Болдир,
Creative Copywriter, Be—it Agency
Іноді я використовую ChatGPT як уявного співрозмовника для обговорення та осмислення інсайтів. Для однієї з кампаній я програвала цілий вигаданий діалог з ChatGPT, запрограмувавши йому відповідати від імені представника ЦА. Вийшло дуже пізнавально та навіть наштовхнуло мене на додатковий інсайт, з якого народилась ідея.
Анна Іванова,
Senior Account Executive, Be—it Agency
Мій найважчий і водночас найцікавіший досвід – це колонка за мотивами глобального звіту про технологічні тренди майбутнього. Набила ґулі, але краще змогла зрозуміти, як брифувати ШІ. Виявляється, недостатньо дати ШІ звіт на 17 сторінок англійською та попросити написати реліз українською за референсами вже опублікованих релізів партнера. Стратегічна покроковість неабияк важлива і спочатку потрібно «змусити» ШІ думати так, ніби він та сама «копірайтерка Катерина»*, яка розуміє контексти в комунікаціях клієнта. Попросити Катерину обробити великі текстові дані, а вже наступним кроком адаптувати їх під українського користувача.
*більше у попередній публікації
Владислав Рибалко
Graphic designer, Resilient Ukraine
Насправді майже всі мої спроби роботи з ШІ були успішними. Тому розповім про смішне. Мене попросили згенерувати картинку для посту-привітання колеги (ім’я не назву🙂, хай буде Джефф Цукергейтс) з Днем народження. Нейромережа чомусь подумала, що День народження напряму повʼязаний з любовʼю до самого себе та згенерувала зображення Цукергейтса, який обіймає ще одного Цукергейтса. З етичних причин показати це зображення я не можу.
#OnePhilosophy #AI #artificialintelligence #AIForBusiness #ШІ #штучнийінтелект
337