Taker | Maker у топ-10 контент агенцій Creativepool

У жовтні веб-сервіс контент креаторів Taker | Maker увійшов у список 10 найкращих контент агенцій Creativepool, глобальної мережі креативної індустрії, яка об’єднує агенції, бренди та креативні таланти через соціальну вертикальну платформу, яка виводить креативні роботи та кампанії на перший план.

Одночасно у жовтневий рейтинг креативної мережі потрапила і Юля Письменна, засновниця Taker | Maker, посівши 2 місце у списку The Top 25 influential and inspiring Talent Managers.

Участь у рейтингу The Top Ranked Content Agencies стала можливою завдяки відзнакам експертів Creativepool, які протягом жовтня отримали декілька проєктів, реалізовані резидентами Taker | Maker для клієнтів нашої платформи: PIXIO, L'Espressivo, Havas Village Ukraine.

Серія креативних предметних фото для PIXIO, унікального магнітного конструктора у стилі піксель-арт. Фотографка: Марина Г.

Концепт логотипа для L'Espressivo, кав'ярні третьої хвилі  в Італії, з подальшою адаптацією під різні носії та матеріали. Арт-директор: Кирило Ч.

Wow-презентації для виступів топ-менеджменту і провідних експертів українського підрозділу міжнародної рекламної мережі Havas Village Ukraine. Дизайнерка: Тетяна П. 


465