Додаток для реєстрації компаній та бізнес-послуг на ринку Великої Британії

До нас звернулась компанія Machfast, яка вирішила створити онлайн-сервіс, що змінить процес реєстрації власного бізнесу на ринку Великої Британії. Ми створили дизайн-рішення, яке дає змогу забути про складний реєстраційний процес. Разом із Machfast ми представили ринку зручний продукт, у якому замість заповнення довгих форм відбувається діалог, у процесі якого клієнт за лічені хвилини реєструє компанію та відкриває поточний рахунок для підприємства. Також ми супроводжували Machfast до запуску продукту, надаючи маркетингову підтримку.
Насправді, команда The Gradient виявилася однією з найбільших перфекціоністів, серед тих, з ким ми працювали.

Майкл Россман, засновник компанії Machfast.

Читати відгук →

Досвід спілкування

Популяризація чатботів у сфері надання послуг стала зручною основою для всіх, хто запускає нові продукти. Це допомагає мінімізувати витрати.

Для Machfast ми розробили такий розмовний інтерфейс, який втілює основну ідею продукту: уникати складних форм реєстрації та пришвидшувати відкриття поточного бізнес-рахунку.

Web-платформа

Ми також масштабували свій підхід і на дизайн вебплатформи, яку розробили для цього продукту. Вона дозволяє власникам бізнесу обирати постачальника комунальних послуг та керувати послугами через простий і зрозумілий вебсервіс.


1780