Неймінг, логотип та айдентика для відпочинкового комплексу

Завдання

Всі ми інколи мріємо посеред робочого тижня опинитися на тихому березі озера, нарешті прочитати давно куплену книжку та послухати пташок без акомпанементу шумного міста.

Коли до нас звернулися засновники проекту, ми майже повірили у силу думки, адже її новим проектом стали відпочинкові будиночки на березі озера неподалік Львова. Там можна і на сапах поплавати, і полями прогулятися, і попрацювати, якщо дуже треба, – комплекс просто-таки став втіленням концепції work-life bland, коли робота та відпочинок поєдналися у сучасному комфорті.

Із величезним бажанням прискорити відкриття, ми стартували роботу над неймінгом та логотипом.

Неймінг

Комплекс задумувався як місце, куди приїжджаєш надихнутися та переключити думки. Тож ми хотіли поєднати тематику відпочинку з українським характером, адже місце оточено ніби всіма регіонами країни: озеро, поля та ліси.

Вирій – це суто українське слово, яке походить ще з часів давніх словʼян. Вони вірили, що десь на півдні існує міфічна країна, де завжди тепло та квітнуть дерева, тому птахи і відлітають туди на зимівлю.

Логотип

У мінімалістичному дизайні будиночків використані природні локальні матеріали, тому шрифт ми обрали також мінімалістичний, але з ніби рукописними елементами. Так, шрифт поєднав і стриманість, і природність.

Виносний елемент літери «й», яка є одним із символів української мови, ми використали як змінний елемент для характеристики комплексу: ялинка – нові враження, хвилі – атмосфера розслаблення, сонце – поєднання роботи з відпочинком, листок – комфорт, полумʼя – затишок, зірка – натхнення та нові ідеї, серце – любов до свого, рідного.

Айдентика

Змінний елемент літери «й» стає графічними елементами відповідно до тематичної класифікації продуктів та комунікації у соцмережах. Так, вони зʼявляються на носіях та на фото як окремий маркер або доповнення до тексту.

Також вони можуть бути використані як контрформи на фото, які ніби привідкривають красу уявленого нашими предками Вирію.

Кольорова гама продовжує природу навколо: поєднання зелені дерев та трав, каміння та моху, тож кольори носіїв додатково доповнюють відчуття відпочинку на природі.

P.S.

Працювати з проектами, які так витончено розкривають ідею українського, – особливий вид задоволення. Ми радіємо, що все більше людей цінують локальні історії, хочу по-сучасному їх розвивати та розказати про них світові. І ми щасливі, що стали їх частинкою.

2
2864