Пончики та мільйонне охоплення: кейс SODA для sweet.tv

Агенція SODA розповіла, як їй вдалось отримати понад мільйонне охоплення пончиками та привернути увагу до сервісу sweet.tv

Клієнт

sweet.tv — український сервіс онлайн-телебачення та кінозал для всієї родини — разом з агенцією SODA запустили спецпроєкт.

Сьогодні у соцмережах бренди борються за увагу своїх споживачів не тільки зі своїми конкурентами, а й з блогерами та друзями клієнтів. Саме тому influence marketing може принести компанії круті результати.

Мета проєкту

Головною ціллю спецпроєкту для sweet.tv було залучення нових активацій на сервіс та підвищити впізнаваність бренда.

Механіка

Ми розуміли,що привернути увагу до сертифікатів можна тільки новим форматом з вау-ефектом. Так прийшли до ідеї розробити їстівні сертифікати у формі лого sweet.tv — пончиків. Інформацію, що мала бути на сертифікаті, ми розмістили на упаковці. Наші дизайнери розробили макети й замовили пончики у брендових кольорах.

Для просування сервісу ми обрали соцмережу Instagram, проаналізували популярних лідерів думок різної величини: від наноблогерів до стотисячників — й обрали 23 інфлюенсери.

Нам було важливо, щоб це була нативна реклама, тому ми сформували бриф, за яким блогери чесно говорили, що тестують сервіс, і дарували своїм підписникам безкоштовний місяць користування sweet.tv у максимальному тарифі. Тест тривав тиждень, протягом якого блогери виходили тричі із фідбеком і нагадуванням про сервіс.

Результат

У результаті ми отримали 1 670 000 сумарного охоплення та всебічний огляд сервісу. Оскільки лідери думок були чесними зі своїми підписниками, їхні думки розділились: частина висвітлювала різні переваги сервісу, молоді мами розповідали про кількість та якість дитячих телеканалів. Ті, хто мали різні смаки із домочадцями, казали про можливість перегляду на різних гаджетах, а ті, кому набридла реклама, — про її відсутність.

Висновки

  • Використовуйте influence marketing, бо за увагу споживачів бренди конкурують з блогерами.
  • Блогерів, читачі яких звикли до реклами, дуже складно здивувати. Читач просто гортає одноманітні сторіз із розпакуваннями/оглядами, а вау-ефект або нестандартний підхід приверне увагу як лідерів думок, так і підписників. А ще змусить зупинятись на сторіз і додивитись до кінця.
  • Аналізуйте лідерів думок за наявністю вашої цільової аудиторії та залученістю їхніх підписників. 
1703