Редизайн SaaS-платформи для автоматизації email-маркетингу, яка працює на основі штучного інтелекту

До нас звернулася компанія “Triggmine”, яка створила SaaS-платформу для автоматизації email-маркетингу з використанням штучного інтелекту. Завдання полягало в тому, щоб оновити продуктову стратегію та покращити користувацький досвід клієнтів Triggmine. Щоб виявити слабкі місця продукту і «біль» користувачів, ми зібрали їхні відгуки, а також проаналізували записи робочих сесій з продуктом Triggmine. Орієнтуючись на ці дані, ми вирішили застосувати підхід «єдиної кнопки», під яку зібрали усі можливості алгоритмів штучного інтелекту та розрізнені функції SaaS-платформи. Таким чином ми приховали складний функціонал за полегшеним дизайном і змогли уникнути типових проблем з важкими налаштуваннями. Оскільки нова концепція дизайну змінила і візуальну стратегію продукту, ми вирішили оновити айдентику бренду і допомогли Triggmine розробити маркетингову стратегію до запуску продукту.
Команда The Gradient була збалансована, комунікабельна і віддана проекту від самого початку.

Тоня Макаренко, менеджерка з маркетингу в компанії TriggMine

Читати відгук →

Налаштування в зручний час

Раніше, щоб почати роботу з Triggmine, потрібно було повністю завершит налаштування SaaS-платформи. Оскільки цей процес був надто складним, багато клієнтів відмовлялися від продукту, навіть не почавши роботу з ним. Ми оптимізували вбудований сценарій початку роботи й надали користувачам можливість пропускати стадію налаштувань. Тепер вони мають змогу одразу почати працювати з SaaS-платформою, а до налаштувань повернутись у будь-який зручний час за допомогою Setup Wizard.

Інтуїтивно зрозумілий редактор кампаній

Ми допомогли Triggmine покращити процес налаштування кампаній на базі тригерів. Проведені тести з користувачами підтвердили, що коли умови таких кампаній описані реченнями, це допомагає клієнтам створювати більш точні й природні кампанії.

Режим автопілота

Унікальний алгоритм штучного інтелекту, розроблений Triggmine, аналізує кампанії і надсилає кожному покупцю ті, що відповідають обраній стратегії знижок. Клієнту не потрібно самостійно розбиратися в роботі всіх алгоритмів, бо ми створили єдиний перемикач, який автоматично налаштовує параметри на основі даних покупців.

Деталізовані звіти

Аналітична інформаційна панель Triggmine дозволяє власникам бізнесу відстежувати ефективність кампанії і точно знати, скільки вони заробляють з кожного електронного листа.

Результати

  • 2.5х - Збільшення коефіцієнта конверсії
  • 4.8* - Рейтинг в Big Commerce і Magento
2585