Встигати до своїх: наш кейс для е-Черги

Візити до держустанов у багатьох викликають асоціації з нескінченними чергами, сварками за місце та невдалими спробами вписати це у власний розклад. А що, якби можна було записатися до ЦНАПу на зручний час і швидко вирішити всі питання? Раніше за таку ідею нас би засміяли в тій самій черзі, але сьогодні це — реальність.


Ми отримали запит розповісти про можливість попереднього запису до ЦНАПів через чат-бот «Свої». З цими замовниками ми раніше працювали над кейсом «Мобільна валізка» — пам'ятаєте його? Тож швидко заметчились і почали новий проєкт.


Тут ми розповідаємо трохи закадрових деталей про те, як відбувається процес від отримання запиту до презентації готового продукту. Після отримання запиту ми починаємо працювати над концептами сценарію, зазвичай їх декілька. Для е-Черги було розроблено три концепти:


Ми презентували їх на спільному обговоренні із замовником, обговорили всі нюанси та обрали найвдаліший — концепт “Приділи час своїм”. Далі дещо доопрацювали цю ідею, адаптували її до наших умов та розробили режисерське бачення для зйомок.


Після цього ми детально плануємо та проводимо чергову зустріч з замовником для остаточного узгодження. На цих етапах важливо продумати всі деталі, аби ролик був максимально зрозумілим для нашої аудиторії. Ми дещо змінили концепт та запропонували розкрити історії трьох людей, які через ті чи інші складнощі з чергою в ЦНАПі пропустили свої важливі плани. Це вже більш емоційно відгукується, адже кожен з нас хоча б раз сидів у держустанові з думкою: “Все, я постарію в цій черзі і вже точно сьогодні нікуди не встигаю”.


Коли все погоджено з замовником, прийшов час збирати команду та готуватися до зйомок. Почалися кастинги акторів та масовки (їх наша кастинг менеджерка лагідно називає “масонами”). Режисер та оператори виїхали на освоєння локацій. За сценарієм зйомки мали відбуватися у реальному ЦНАПі. Але для цього нам довелося б зупинити роботу цілого відділення і пояснювати всім відвідувачам, що тут сьогодні знімають кіно, а не видають довідки. Тож ми знайшли інший варіант — побудували свій ЦНАП. Реєстрацію місця проживання тут, звісно, не проведуть, але візуально він не відрізняється від справжнього.


Локації готові, актори готові, графік від продюсера готовий — вирушаємо знімати.


Після зйомок весь матеріал йде на монтаж, і через декілька днів ми готові презентувати ролик замовнику. А тепер презентуємо його і вам. Посилання на ролик тут

І традиційно хочемо познайомити вас із чудовими людьми, які працювали над цим проєктом:

Режисер: Микола Заcєєв

Другий режисер: Марія Головацька

Лінійний продюсер: Андрій Кальченко

Арт-директор: Катерина Рірмак

Кастинг-менеджер: Юлія Коваль

Оператор: Саша Волосевич

Гафер: Михайло Мезінов

Світло: Станіслав Костенко

Фокус-пуллер: Тарас Скрипник

Інженер: Олексій Стадник

Костюмер: Вікторія Антонова

Декоратор: Микола Герасимович

Декоратор: Олег Наметченюк



Замовник:

Швейцарсько-українська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), яку реалізує Фонд Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Швейцарії.


Щоб бути в курсі наших проєктів, підписуйтесь на нас у соцмережах:

Instagram 

Facebook 

LinkedIn 

З питань співробітництва пишіть на info@twomorerows.com або звертайтесь за номером: +38 095 351 96 95.


 

348
Community
Videos
About Us