XILO - платформа для автоматизації роботи страхових агенцій

Ми покращили всі продукти XILO: Dashboard, Forms для прийому агентів та маркетинговий вебсайт. З новими удосконаленими продуктами команда XILO зібрала $2млн інвестицій

Ми,Excited Agency, розпочали співпрацю з XILO з редизайну їхнього флагманського продукту XILO Customer Forms, який привів нас до довгострокової співпраці.

З того часу ми покращили всі їхні продукти: Dashboard, Forms для прийому агентів та маркетинговий вебсайт. З новими удосконаленими продуктами команда XILO зібрала $2млн інвестицій та продовжила шлях розвитку свого продукту.

Лінійний процес заповнення форми

Наша продуктова стратегія для Forms базується на головних інсайтах, які ми отримали від користувачів та з маркетингових досліджень - отримання пропозицій щодо страхування повторюються нечасто. Ми вирішили перетворити нудні страхові форми на покроковий потік, який більше схожий на розмову. Таким чином, користувачі зосереджуватимуться на одному питанні за раз, і загалом виконання цих завдань буде набагато легшим.

Юзабіліті тестування

Одразу після нашої першої ітерації ми провели серію юзабіліті тестуваннь нового дизайну. Підготували гіпотези, створили сценарії для тестування та hi-fi прототипи, використовуючи Protopie (один для десктоп версії, інший - для мобайл), набрали користувачів, що відповідали нашим критеріям, та провели тестування. Це допомогло нам виявити кілька моментів, які ми покращили. Всьго за тиждень нам вдалося внести зміни та отримати відгуки від реальних користувачів, перш ніж переходити до розробки.

Дизайн Система

Щоб зробити бренд платформи послідовним для трьох різних продуктів і маркетингового веб-сайту, ми створили дизайн систему, яка робить весь дизайн сумісним. Така мова дизайну для XILO дозволила досягнути консистентності для майбутніх продуктів та функцій.

Система бек-офіс для створення форм, робочих процесів та управління продажами

Основним каменем спотикання для XILO було ручне налаштування для нових клієнтів. Тож ми розробили абсолютно новий конструктор форм і вдосконалили інформаційну панель, яка спрощує створення нової форми для введення даних, налаштування автоматизації робочого процесу або відображення даних у CRM.

Маркетинг

Окрім пророблениї роботи з продуктом ми також задизайнили та задевелопили маркетингові веб-сайт для XILO за допомогою Webflow. Та допомогли із презентацією для інвестиційних подій та інших маркетингових заходів.


3959