Як ми з України робили комунікації в Пало-Альто для UCU Foundation?


Попри різницю в 10 годин ddd agency допомогли UCU Foundation гучно прозвучати за океаном. Від стратегії до пост-комунікації — ми створили успішний кейс, який зрезонував аудиторії у США. Тож як ми зробили різницю? 


КОЛИ КЕЙС ПРИНІС КЕЙС

Наш клієнт — UCU Foundation, який завдяки своїй фандрейзинговій діяльності у США підтримує розвиток Українського католицького університету, тут, в Україні. 

Співпраця з ним знайшла нас сама. Раніше ми гарно розказали за програму Stanford Ignite Ukraine, яку спільно запустили CfE accelerator УКУ та Stanford Graduate School of Business. В результаті, 42 представники українських лавмарк-брендів поїхали вчитись в омріяний Стенфорд.

З цього моменту м’яч на стороні UCU Foundation — зустріти українських підприємців у Кремнієвій долині. А до ddd agency — довіра гарно розказати про це американцям.

P.S.Хто не бачив кейсу Stanford Ignite Ukraine - той багато пропустив. ЧИТНУТИ ТУТ

ВИКЛИК

/ донести до американської аудиторії, що підтримати УКУ — це підтримати видимі зміни для майбутнього України, а Stanford Ignite Ukraine цьому підтвердження.

 У нас була одна офлайн-подія і десять годин різниці у часі, щоб зробити різницю.

ЩО МИ НАРОБИЛИ? І ЯКІ DELIVERABLES?

1/ До події. Підготувати.

Спершу база — комунікаційна стратегія, медіаплан та меседж бокс до всіх сегментів ЦА.

Далі - деталі, аби Stanford Ignite Ukraine Networking Reception пройшла на ура: промо-ролик, лендінг-пейдж, допомога в написанні листів запрошень та в кампанії email-маркетингу, SMM, створення й візуальне оформлення всіх діджитал & офлайн ассетів на подію, запрошення локальних медіа. Не забули й про комунікаційний гайд, щоб всі стейкхолдери звучали в один голос.

2/ На події. Побачити через об’єктив.

Співорганізатори події, UCU Foundation та Генеральне консульство України в Сан-Франциско, зробили неможливе, аби її програма була “top-tier”. Уявіть собі серед спікерів Пенні Пріцкер чи Майкла Мак-Фола. А зафільмувати магію взаємодії українських підприємців зі спільнотою Кремнієвої долини нам допомогли наші партнери, талановиті українці в Пало-Альто.

3/ Після події. Комунікаційно перемогти.

А це означає багато пост-комунікувати, контент-кріейтити в блозі, соцмережах, каналах стейкхолдерів та пітчити закордонні медіа. І вишенька на торті - створити відеоролик з коментарями ключових стейкхолдерів, що зрезонує. 

РЕЗАЛТИ

В Пало-Альто ми так і не поїхали, але шуму там наробили.

Хочете також робити різницю на закордонних ринках? 

Сміливо заповнюйте бриф та слідкуйте за нами в інста 🦅🦅🦅

1
402
Events
Community
Videos
About Us