Як NSG та Schwarzkopf Professional майстрів у батлі зіштовхнули

2020 був для багатьох галузей складним. Не стали виключенням й професіонали сфери краси – вони зіткнулися із закриттям салонів, відсутністю професійних виставок та змагань, тож не мали можливості продемонструвати свої вміння та заявити про себе. Schwarzkopf Professional за допомогою NSG вирішив підтримати професійних перукарів та колористів. Як це відбувалося, читайте у кейсі.

Завдання

На початку зими 2020 компанія Schwarzkopf Professional звернулася до нас за ідеєю для акції, яка б підтримала перукарів. Адже Schwarzkopf Professional – це бренд, що зацікавлений у професійному зростанні своїх користувачів та вибудовує з ними дійсно партнерські стосунки. 

Ідея

В аккаунті Schwarzkopf Professional в Instagram ми оголосили "Батл Майстрів" серед талановитих перукарів.

У батлі ми запропонували майстрам поділитися своїми найкращими перукарськими роботами та виграти сертифікат номіналом 28000 грн на придбання будь-якої продукції Schwarzkopf Professional.

Умови батлу були максимально прозорими та адаптованими під особливості Інстаграм.

Реєстрація

Креативним людям – креативна реєстрація. Тож ніяких стандартних форм. Для того, щоб заявити про своє бажання взяти участь в Батлах, майстрам потрібно було опублікувати сторіз зі спеціальною брендовою AR-маскою та розповісти про себе.   

Батли

Серед усіх претендентів на участь у батлах журі конкурсу обрало 8 найсильніших учасників, які й розпочали змагання між собою.

Роботи учасників оцінювалися конкурсним журі і вболівальниками, які віддавали свої голоси в коментарях під конкурсними постами. Учасники, що набирали найбільшу кількість голосів, проходили до наступного етапу батлів.

Всього було три етапи "Батлу Майстрів" в таких категоріях: "Фарбування", "Стайлінг" та "Стрижка". 

Але "Батл Майстрів" був не тільки змаганням, а й освітнім проєктом. Для суддівства конкурсу ми запросили визнаних майстрів перукарського мистецтва, які під час батлів провели ряд прямих ефірів. У прямих ефірах журі не тільки пояснювали, як вони оцінювали конкурсні роботи, а й ділилися своїм досвідом з побудови власного бренду, професійного розвитку тощо.

Результат

Загальне охоплення проєкту склало 0,9 млн, а залучення 66 тис. користувачів. І це за умови, що на просування ми витратили всього 500 у.о. При цьому завдяки проєкту до нашої спільноти приєдналося близько 1 тис. профессіоналів-перукарів.

3062