Боротьба з дезінформацією. AI HOUSE та Mantis Analytics шукають AI-рішення для протидії шкідливій та хибній інформації — як долучитися
Найбільше та найпотужніше AI-комʼюніті України AI HOUSE, яке є частиною екосистеми технологічної компанії Roosh, разом з AI-стартапом Mantis Analytics об’єднують спільноту розробників для боротьби з дезінформацією та організовують Kaggle Competition: Disinformation Detection Challenge.
Ініціатива має на меті створити рішення на базі штучного інтелекту, які допоможуть українським ЗМІ, фактчекерам та громадським діячам виявляти та контролювати поширення неправдивої інформації.
Учасники отримають технічні рекомендації щодо збору даних від стартапу Mantis Analytics, який займається моніторингом інформаційного простору за допомогою штучного інтелекту.
Подія буде корисна для всіх, хто цікавиться Data Science, студентам та Junior/Middle/Senior спеціалістам у сфері ML/DL/DS. Обов’язковими є знання Python та NLP на рівні beginner+.
Доєднатися до Disinformation Detection Challenge можна як самостійно, так і командою (рекомендована кількість людей в команді — 3-4 учасники).
Командам допомагатимуть ментори:
- Володимир Сидорський, R&D Lead в Respeecher, ML Lead в Mantis Analytics та Zvook,
- Роман Кислий, Applied Data Scientist в Visa та ведучий AI HOUSE Podcast,
- Олег Ярошевський, ML Engineer в Mantis Analytics та Kaggle Grandmaster,
- Вʼячеслав Клімков, Applied Research Scientist у Grammarly,
- Олесь Добосевич, Заступник декана факультету прикладних наук Українського католицького університету,
- Вікторія Скорік, NLP/CV Engineer в Mantis Analytics,
- Олександр Зарічковий, Head of Research у SQUAD та Kaggle Competition Master,
- Ігор Крашений, Research Engineer у SQUAD.
Команди з найуспішнішими рішеннями отримають можливість розвивати та масштабувати свої ідеї разом із Mantis Analytics для подальшого використання українськими медійниками та фактчекерами. Команда переможців отримає призи від AI HOUSE та партнерів.
Партнери події: VoxCheck — незалежний фактчекінговий проєкт від неприбуткової організації Вокс Україна, Grammarly — заснований в Україні онлайн-асистент на основі штучного інтелекту, який допомагає у написанні текстів англійською мовою та SQUAD — один із найбільших R&D-центрів України, який працює з найсучаснішими системами безпеки розумного дому та Інтернету речей.
Коли і як взяти участь?
Змагання є безоплатними та проходитимуть на платформі Kaggle з 17 по 19 листопада. Також учасники зможуть відвідати фінальну offline-зустріч у Києві, щоб обговорити свої рішення, поділитися інсайтами на фідбеком після івенту.
Для участі у змаганнях переконайтеся, що у вас є активний акаунт на платформі Kaggle та подайте заявку на участь за посиланням. Дедлайн — 13 листопада.
У разі виникнення додаткових запитань пишіть на пошту hi@aihouse.org.ua.
***
Про організаторів
AI HOUSE — некомерційна організація, головна мета якої розбудувати найбільше та найпотужніше AI-ком’юніті в Україні задля народження нових продуктових AI-стартапів, розвитку галузі штучного інтелекту та технологічного сектору в цілому. AI HOUSE є частиною екосистеми технологічної компанії Roosh.
Roosh — одна з найпотужніших технологічних компаній України у сфері AI/ML, яка допомагає успішним технологічним підприємцям та проривним технологіям масштабуватись у світі, а саме будує, розвиває та інвестує в них. До екосистеми Roosh входять: венчурний фонд Roosh Ventures, технологічні компанії Reface та ZibraAI, проєкт з інтеграції штучного інтелекту в бізнес Gathers, венчурна студія Pawa, R&D компанія Neurons Lab та некомерційна організація з розбудови AI-комʼюніті в Україні AI HOUSE.
Mantis Analytics — платформа на основі штучного інтелекту, яка в реальному часі моніторить інформаційний простір. Mantis забезпечує організації надійними та дієвими даними, збагаченими глибокою аналітикою, для управління фізичними та інформаційними ризиками.