«Навчене oкo» абo як успішнo прoйти співбесіду в міжнародну агенцію

Цього вересня нашій FILOSOFIA Event Group виповнилось 8 років. Протягом цих років ми постійно працюємо з людьми і займаємось пошуком нових талантів для нашої команди «філософів». Це завжди непростий процес і колеги зі сфери точно зрозуміють, який це виклик.

Роздивимось проблематику детальніше: щоразу шукаючи нових людей, ми стикаємось з набором різних факторів, включаючи зарплатні очікування, формат роботи та знання англійської мови. В свою чергу ідеальний роботодавець платить, як в галузі IT, пропонує цікаві проєкти, не обмежує робочий графік, а також не вимагає вільного володіння англійською. Якщо ви відповідаєте цим критеріям –– у мене для вас є чудові новини:)

Поміж цим, є одна тривожна тенденція, яку я помітив майже на усіх співбесідах — низький рівень «навченого ока». Кандидати мало приділяють уваги розвитку свого смаку, створенню креативних зв'язків в своїй уяві та розумінню того, що відбувається в світі івент-індустрії.

Уявіть собі, що людина приходить на співбесіду і говорить про те, що мріє працювати в сфері івентів, що це — її призначення в житті, але відповідає на запитання про те, що вона переглядає або на кого підписана, так: «Дивлюся Холостяка, підписана на дві весільні агенції, але взагалі на це у мене мало часу».

Чому так відбувається? Я б виділив серед ключових причин — низьку мотивацію розвивати цю «надивленість» та дійсно критично мала кількість україномовних майданчиків (медіа, telegram-канали, акаунти в різних соцмережах) виключно про івенти.

Часто свіжу та цікаву інформацію необхідно буквально відкопувати, рідше українські колеги продовжують слідкувати за великими р*снявими каналами, де багато прикладів з ринку, про який ми вже з вами остаточно нічого знати не хочемо.

Саме через це я вирішив відкрити «Івент Факультет» — telegram-канал, де я збираю новини, надихаючий контент та ділюсь всім, що знаходжу або дізнаюсь на івент-ринку. Я намагаюся знаходити команди та підрядників, які стоять за всім цим і надавати посилання на них, щоб ми й могли наповнювати свої соціальні мережі вдумливим контентом, який допоможе вам розвивати нові ідеї та креатив.

Подібний формат обміну ідеями існував у FILOSOFIA і раніше: ми робили «інсайт-середи», де кожен член нашої команди мав представити один проєкт, виставу, відеокліп, модний показ — будь-що, що вразило його протягом тижня і розповісти про це за 5 хвилин. Це було неймовірно корисно!

Зараз ведучи канал, у мене немає жорсткого плану, я пишу свої тексти не завжди ідеальною українською мовою, моя аудиторія ще невелика, тому я не відчуваю великого тиску від відповідальності. Але я роблю це з любов'ю та відданістю. Планую, що в нас згодом та ростом зʼявляться спеціальні кореспонденти, канал будуть забирати представники нашої команди та колеги зі сфери, щоб всі ми отримували більше нового.

Тож з радістю запрошую вас до Івент Факультет. Обіцяю закрити залік одразу. 

124