Тетяна Рубан стала першою українкою, яка отримала нагороду Rising Star від Licensing International

Протягом останніх 10 років міжнародна організація з ліцензування брендів, Licensing International, відзначає професіоналів, які зробили значний внесок в індустрію. Цьогоріч нагороду Rising Star отримали лише 6 людей серед номінантів з усього світу.

Із захопленням хочемо відзначити талановитих молодих професіоналів, що стануть майбутніми лідерами глобальної спільноти ліцензування брендів

Маура Ріган, президент Licensing International

Тетяна Рубан, директорка Nerd agency (FILM.UA), стала однією з переможців Rising Star Awards 2022. Єдиною українкою за увесь час.

Нагородою відзначають успіхи представників індустрії віком до 35 років. Серед критеріїв – лідерство, інноваційність, досвід, вплив на розвиток світового ринку ліцензування, та прагнення до професійного зростання.

Ліцензування брендів – це глобальна індустрія з оборотом понад $315 мільярдів. Якщо ви хоч раз купували іграшку з мультиплікаційним персонажем, футболку з зображенням супер героя чи блокнот з улюбленою маркою авто – ви вже стали частиною ліцензійної сфери. Адже відомі мультсеріали, фільми, роботи художників, музичні гурти, спортивні клуби тощо є брендами зі своїми правовласниками. Щоб використати їх на товарах виробники купують ліцензію та сплачують за неї роялті - % від продажів. Так працює ліцензійний ринок.

У серпні 2020 к.е.н. Тетяна Рубан очолила ліцензійну агенцію Nerd agency (частина FILM.UA Group). Зібрала команду, в розпалі пандемії залучила правовласників з популярними ліцензійними брендами, та відіграла ключову роль в підписанні ліцензійних угод з клієнтами. На разі серед брендів Nerd agency – «Мавка. Лісова пісня», Робокар Полі, Маленьке містечко, Хоробрі Зайці, Спадок та інші. Агентство Нерд запустило десятки ліцензійних продуктів зі своїми партнерами. Навіть попри війну агенція продовжує працювати, залучати нові бренди, підписувати ліцензійні контракти та запускати новинки. Крім того, Nerd agency вийшли на міжнародний рівень і також співпрацюють із закордонними клієнтами. 

Завдяки перемозі у Rising Star Awards, Тетяна отримає доступ до профільної сертифікаційної програми Certification of Licensing Studies Program (CLS) та цілий рік менторства від глобальних топів ліцензування.

Для мене велика честь отримати нагороду Rising Star 2022. Це також чудова можливість для розвитку в цей непростий час. Крім того, Я дуже вдячна своїй команді Nerd agency за спільний вклад в наші успіхи. Також хочу подякувати FILM.UA Group, яка стала надійною платформою для спільного зростання. І звісно ж, ми можемо говорити про досягнення у вільній Україні завдяки ЗСУ, які тримають оборону.

Тетяна Рубан, директорка Nerd agency

Церемонія нагородження відбудеться 7 грудня у Готам Холлі в Нью Йорку, де зберуться провідні фахівці з ліцензування брендів.

305
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно