Дмитро Євменцев, рекрутер AIR Media-Tech: як скласти супровідний лист
Команда CASES Jobs продовжує спілкуватися з рекрутерами українських компаній та збирати цінні інсайти щодо працевлаштування та успішного пошуку роботи.
У сьогоднішньому матеріалі ми поспілкувались із Дмитром Євменцев, рекрутером компанії AIR Media-Tech. Фахівець поділився порадами з написання супровідного листа до резюме, а також навів приклад вдалого документа!
Приверніть увагу рекрутера
На ваш супровідний лист звернуть увагу, якщо він містить:
- Ваш релевантний досвід та навички. Коротко опишіть ваші професійні досягнення та сильні сторони.
- Успішні приклади вашої роботи. Підкріпіть свою характеристику конкретними прикладами та проєктами.
При підготовці листа краще уникати повторення інформації, що вже вказана в резюме. Він має доповнювати резюме та бути його логічним продовженням.
Зробіть лист ефективним
- Опишіть, як ваші навички відповідають вимогам цієї вакансії.
- Опишіть проєкти, над якими ви працювали й чого досягли.
- Поділіться конкретними цифрами, які підтверджують ваші досягнення.
- За можливості, додайте контакти фахівців, які можуть надати вам рекомендації.
Сфокусуйтесь на навичках, які важливі для вакансії
Попередній досвід слід демонструвати реальними метриками, що можуть показати ефективність вашої роботи. Наприклад, показники прибутку або відсоток нових користувачів можуть наочно переконати працедавця у вашому професіоналізмі.
Не забувайте також про свої нещодавно набуті навички, як-от освоєння нової програми. Ваше прагнення до розвитку та покращення результативності буде великою перевагою при пошуку роботи.
Уникайте типових помилок
- Підготуйте супровідний лист для кожної компанії окремо. Шаблонні фрази та загальні речення впадають в око, тому на такі документи можуть навіть не звернути уваги. Утім унікальний лист допоможе рекрутеру зрозуміти, що ви дійсно зацікавлені у вакансії.
- Не додавайте зайвої інформації. Наприклад, для технічної позиції не потрібні навички написання текстів. Пишіть тільки про те, що суттєво для конкретної посади.
- Дотримуйтеся стислого викладу. Не варто перевантажувати документ зайвою інформацією. Ось приклад вдалого супровідного листа на думку Дмитра:
Добрий день!
Моя робота з Vue.js розпочалася 3 роки тому. Тоді в компанії ми робили застосунки для відділу продажів компанії Biogen на Vue 2. Також для них же ми робили сторінки на Vue 3. З цікавого можу виділити відеоплеєр та внутрішні проєкти на Vue 3 на кшталт Estimation Tool для пришвидшення процесу оцінки задач у компанії.
У останній компанії я написав адмінпанель на Vue 3, що пришвидшило час розвʼязання проблем клієнтів при зверненні на 30%. Також разом з командою ми переписали головний сайт компанії з Laravel + Vue 2 на Nuxt 3 + Vue 3, що помітно відобразилося на його швидкодії. Водночас ми постійно дописували новий функціонал, що підвищувало дохід компанії.
Залюбки відповім на ваші запитання під час співбесіди.
Усім, хто зараз перебуває в пошуку роботи, Дмитро радить:
Не опускати руки!
Позиція, яка повністю вам відповідає, ще очікує вас попереду. Наберіться терпіння, будьте наполегливими, і ви обов’язково отримаєте ту роль, де на вас чекають!
→ Читайте наступний матеріал «Як подолати хвилювання перед співбесідою».
Зберігайте поради та переглядайте актуальні пропозиції роботи з дизайну, креативу, маркетингу та менеджменту у розділі «Вакансії» на CASES. Своїми вакансіями там діляться League Design Agency, BetterMe, Mate academy, Promodo, Kiwi Agency та багато інших крутих працедавців.
🔗 А ще обов'язково завітайте на канал CASES Jobs. Там ви можете не лише стежити за новими вакансіями з платформи, але й читати корисні дописи про кар'єру.