Огляд процесу UX-проєктування

Проєктування — дуже важливий етап розробки продукту. Він дає уявлення про загальний обсяг завдання та стає відправною точкою для подальших робіт. При цьому важливо думати про проєктування не тільки інтерфейсу, але й самого процесу взаємодії користувача з продуктом.

У цій статті ми поговоримо про те, як влаштований процес проєктування, з яких етапів він складається і що відбувається на кожному етапі.

Як побудувати процес проєктування

Хоча формально головна роль в процесі проєктування відводиться UX-дизайнеру, корисно, щоб в цьому брали участь і технічні фахівці та керівник проєкту, а також власник продукту, або product owner.

Чому це важливо? Як ми пам'ятаємо, інтерфейс — це місце взаємодії людини та програми. UX-дизайнер дивиться на інтерфейс з точки зору людини, а ось за інтеграцію його з програмою відповідають бекенд- і фронтенд-фахівці. І якщо з самого початку не знайти компроміс між цими двома точками зору, потім це буде зробити набагато складніше.

Крім того, у багатьох випадках одну і ту ж інтерфейсну задачу можна вирішити різними способами. І якщо в проєктуванні бере участь вся команда, є можливість обрати оптимальне рішення — менш трудомістке та більш виправдане.

Етапи проєктування взаємодії

Проєктування інтерфейсів можна поділити на такі етапи:

  • Опис продукту
  • Проєктування взаємодії
  • Розробка схематичних уявлень інтерфейсу
  • Створення і тестування прототипу

Давайте розберемо кожен етап окремо.

Опис продукту

Завдання етапу

Визначити ролі в системі та їх завдання і сформувати інформаційну структуру продукту.

·
9511
·
10
·
goodsuper 196

Ця стаття недоступна в безкоштовній версії

Щоб отримати до неї доступ, оберіть комфортну опцію:
7 днів, щоб спробувати
БЕЗКОШТОВНО
Спробуйте всі можливості платформи і підберіть для себе цікаві курси.
Щомісячна передплата
550 350 грн
щомісяця
Знижка спливає через: 19:12:51:24
Головна